Bytkomfort Nové Zámky

Prečo si vybrať nás ako bytového správcu?

Novozámocké bytové družstvo je moderná správcovská spoločnosť, ktorá vychádza v ústrety všetkým vlastníkom bytov, ktoré spravujeme. V súčasnosti spravujeme viac ako 6400 bytových jednotiek.

24 HODINOVÁ POHOTOVOSTNÁ SLUŽBA
46 ROKOV SKÚSENOSTÍ
51 ODBORNE KVALIFIKOVANÝCH ZAMESTNANCOV

Pri práci využívame moderné technické vybavenie a všetky činnosti vykonávame osvedčenými metódami a postupmi, no nebránime sa ani zavedeniu nových postupov tak, aby sme optimalizovali náklady našich klientov.

Za dlhé roky svojej existencie sme si vybudovali u vlastníkov bytov povedomie a stabilnú pozíciu.

Našim cieľom je poskytovať komplexné služby v oblasti správy bytov pri vysokej kvalite a za dostupnú cenu.

Stiahnite si zdarma manuál "Ako čítať ročné vyúčtovanie nákladov spojených s užívaním bytu"

Ročné vyúčtovanie sa javí na prvý pohľad zložité. Preto sme sa rozhodli našim klientom podať pomocnú ruku a pozrieť sa na vyúčtovanie spolu s  vami detailnejšie.

Jeho jednotlivé položky sme sa snažili zrozumiteľnejšie popísať v manuáli, ktorý máte k nahliadnutiu u zástupcov vášho bytového domu, alebo ho máte k dispozícii zdarma na stiahnutie priamo tu hneď pod týmto odstavcom. Manuál si stiahnete vo formáte PDF.

Predsa len, jednoduchšia orientácia vám ušetrí čas a zodpovie dôležité otázky. Vždy sa však môžete obrátiť aj na našich zamestnancov, ktorí vám radi poradia.

NZBD sa o vás stará celé generácie a poskytujeme vám hlavne VAŠE POHODLIE, POCITY POHODY A BEZPEČIA vo vašich domácnostiach. Ak ide o čokoľvek ohľadom vášho bytového domu, sme tu my z Novozámockého bytového družstva.

Novinky