OZNAM

Vážení vlastníci bytov,

vzhľadom na uvoľňovanie opatrení, súvisiacich so šírením ochorenia COVID-19 vám oznamujeme, že klientske centrum Novozámockého bytového družstva, družstva v Nových Zámkoch bude od 20. 05. 2020 otvorené v bežných stránkových hodinách.

V zmysle opatrenia úradu verejného zdravotníctva SR pri ohrození verejného zdravia je nariadené dodržiavanie nasledovných hygienických opatrení:

  • vstup a pobyt v klientskom centre NZBD bude umožnený len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.),
  • pri vstupe je potrebné aplikovať dezinfekciu na ruky alebo použiť jednorazové rukavice,
  • zachovávať odstupy osôb minimálne 2 m,
  • počet klientov v klientskej zóne v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden klient na 25 m2 – maximálny počet klientov v klientskom centre je 5 klientov.

Vzhľadom na pretrvávajúce riziká žiadame vážených vlastníkov bytov, aby zvážili nevyhnutnosť návštevy klientskeho centra.

 

Peter Klobučník,  v.r.
Predseda predstavenstva

Bytkomfort Nové Zámky

Prečo si vybrať nás ako bytového správcu?

Novozámocké bytové družstvo je moderná správcovská spoločnosť, ktorá vychádza v ústrety všetkým vlastníkom bytov, ktoré spravujeme. V súčasnosti spravujeme viac ako 6400 bytových jednotiek.

24 HODINOVÁ POHOTOVOSTNÁ SLUŽBA
46 ROKOV SKÚSENOSTÍ
51 ODBORNE KVALIFIKOVANÝCH ZAMESTNANCOV

Pri práci využívame moderné technické vybavenie a všetky činnosti vykonávame osvedčenými metódami a postupmi, no nebránime sa ani zavedeniu nových postupov tak, aby sme optimalizovali náklady našich klientov.

Za dlhé roky svojej existencie sme si vybudovali u vlastníkov bytov povedomie a stabilnú pozíciu.

Našim cieľom je poskytovať komplexné služby v oblasti správy bytov pri vysokej kvalite a za dostupnú cenu.

Stiahnite si zdarma manuál "Ako čítať ročné vyúčtovanie nákladov spojených s užívaním bytu"

Ročné vyúčtovanie sa javí na prvý pohľad zložité. Preto sme sa rozhodli našim klientom podať pomocnú ruku a pozrieť sa na vyúčtovanie spolu s  vami detailnejšie.

Jeho jednotlivé položky sme sa snažili zrozumiteľnejšie popísať v manuáli, ktorý máte k nahliadnutiu u zástupcov vášho bytového domu, alebo ho máte k dispozícii zdarma na stiahnutie priamo tu hneď pod týmto odstavcom. Manuál si stiahnete vo formáte PDF.

Predsa len, jednoduchšia orientácia vám ušetrí čas a zodpovie dôležité otázky. Vždy sa však môžete obrátiť aj na našich zamestnancov, ktorí vám radi poradia.

NZBD sa o vás stará celé generácie a poskytujeme vám hlavne VAŠE POHODLIE, POCITY POHODY A BEZPEČIA vo vašich domácnostiach. Ak ide o čokoľvek ohľadom vášho bytového domu, sme tu my z Novozámockého bytového družstva.

Novinky